Kombrineeri õhtusöök Alexandri Peakokalauas imelise ööbimisega Pädaste Omanike Sviidis

Samas hoones Alexandri Peakokalauaga, hoone teisel korrusel, pakume oma külalistele võimalust ööbida Pädaste Omanike Sviidis.

Õ

htusta ning ööbimine samas majas - mugavaim viis õhtu nautimiseksVõrratu kolmetoaline sviit Toompeal – kõige prominentsema asukohaga sviit vanalinnas koos parima panoraamvaatega üle Tallinna Vanalinna katuste ning Tallinna lahe.

Ideaalne majutus inimestele, kes hindavad erakordset toiduelamust koos luksuslikuma korteriga.

Broneeri minimaalselt kaks kohta Alexandri Peakokalauas koos kahe öö ööbimisega Pädaste Omanike Sviidis ning pakume majutusele 10% soodustust.


Lisainfo - info@alexanderchefstable.ee
Rohkem Pädaste Omanike Sviidi kohta Toompeal

Luksuslikult sisustatud 150 m2 Pädaste Omanike Sviit on kolme magamistoaga korter Toompeal. Korteris on avar elutuba-köök, kahel magamistoal eraldi vannituba, lisamagamistoal on kasutada külaliste vannituba. Elutoas on 55” 4k-UHD televiisor ja loetelu erinevaid rahvusvahelisi kanaleid.

Korteri teeb eriliseks Pädaste Mõisa omanike isiklik kunstikollektsioon ja imeline vaade Tallinnale. 150 m2 mugavust, stiilset elupinda koos modernsete aksessuaaridega, mis omakorda asub ajaloolises hoones Toompeal, Tallinna Vanalinnas. Korterit pakub Small Luxury hotell Pädaste Mõis

Korter sobib teile ideaalselt kui soovite kogeda midagi erilist oma reisil Tallinna – olgu tegemist väikse grupi sõprade, pere või kolleegidega ärireisil. Korteris leidub vastavalt Pädaste Mõisa standartidele kasutatavad Molton Brown tooted vannitoas, kõrge kvaliteediga Egiptuse puuvillast linad, suletekid, padjad ja mugavad voodid.

Köögis leidub kõik vajalik: külmik, pliit, ahi, nõudepesumasin, veekeetja, kohvimasin, röster. Lisatasu eest on tellida toiduainetega sisustatud külmkapp teie esimeseks hommikuks. Sellekohasest soovist teavitage meid palun bronneeringut tehes.


Sviit mahutab kuni kuus inimest, kolmes magamistoas. Kahes magamistoas on kaheinimese voodid ning privaatsed vannitoad, kolmandas magamistoas on kaks üheinimese voodit.

Küsimuste ja päringutega võtke palun meiega ühendust info@alexanderchefstable.ee.Check-in eelneval kokkuleppel saabumispäeval kell 16:00 kuni südaööni.

Check out 12.00