Maksumus

Seitsmekägulise õhtusöögi hind tervitusjoogi ja üllatustega õhtusöögi vältel on 95 € külalise kohta. Pakume õhtusöögi kõrvale meie sommeljee poolt menüüga sobitatud veini- ning joogivalikut (üks klaas iga käigu juurde) maksumusega 82 € külalise kohta. Peakokalaua rikkalik aperitiivi-, šampanja- ja veinivalik on suurepärane algus õhtule nii klaasikaupa kui soovi korral saatjaks kogu õhtusöögi ajal.

Broneerimine

Eelnev broneerimine on vajalik hiljemalt 24 tundi enne planeeritud külastust. Broneeringu kinnitamiseks palume teie krediitkaardi andmeid ning broneerimise hetkel arvestame teie kreditkaardilt maha ettemaksu 95 € külalise kohta. Juhul, kui soovite planeeritud õhtusöögi kuupäeva muuta, saab seda teha kuni 72 tundi enne õhtusöögi algust, valides Alexandri Peakokalauas sama hooaja raames uue toimumispäeva.


BRONEERI KOHT


Erisoovid

Õhtusöögimenüü on sama kõigile külalistele, kuid kui teil esineb talumatust mõne toiduaine osas, anname endast parima, et teie erivajadusega arvestada; palun informeerige meid sellest hiljemalt 72 tundi enne õhtusöögi toimumist. Degustatsioonimenüü käikude arvu ei ole võimalik vähendada. Erimenüüd võimalikud vaid privaatürituste puhul.

Väikelapsed ja imikud

Alexandri Peakokalaud on õhtusöögiklubi täiskasvanutele. Seetõttu ei ole võimalik kaasa võtta alla 6-aastaseid lapsi või noorukeid, kes vajavad erikohtlemist. Igas vanuses lapsed on teretulnud, kui broneerite kogu laua.