Alexandri Peakokalaud kutsub Teid osa saama erakordsest Michelini tasemega õhtusöögielamusest, mida pakub Eesti parimate nimistusse kuuluva, Pädaste Mõisas asuva Alexander Restorani peakokk Stefan Berwanger.

Alexandri Peakokalaud ei ole restoran, vaid õhtusöögiklubi toidunautlejaile, uue kogemuse otsijaile. Peakokk Stefan tervitab Teid oma imelise linnavaatega residentsis Toompeal, ühes vanimas, privaatse asukohaga pealinna häärberis.

Peakokk oma meeskonnaga viib teid esmaklassilisele kulinaarsele teekonnale, pakkudes seitsmekäigulist Põhjala Saarte degustatsioonimenüüd. Mõnel õhtul võib vestlusringi olla kutsutud eriline külaline või loome õhkkonna nauditavaks teemaõhtuks. Olenemata, mida õhtu toob, võite kindlad olla, et peakokk Stefan pakub teile erilisi maitse-elamusi ja õhus on maagiat.

Alexandri Peakokalauas ootab teid neljal õhtul nädalas elegantne, vaba õhkkonnaga fine dining õhtu, mida võõrustab peakokk Stefan Berwanger. Tema residents on hubane paik meeleolukaks ajaveetmiseks ja avardavateks vestlusteks, head toitu, veini ja teenindust hindavate mõttekaaslaste kogunemiseks.Õhtusöök imelise vaatega vanalinnale....

Mõelge sellest, kui ooperikülastusest. Õhtusöök algab täpselt kell 19.00 ning orienteeruvaks lõpuajaks on 22.30.  Kui hilinete, siis jääte ilma "avamängust” - just nagu teatris. Elegantne ühislaud mahutab kuni 20 külalist.  Uksed avatakse ja ootame teid aperitiivile alates kell 18.30. Toit valmib teie silme all residentsi avatud köögis.

Köök

Alexandri Peakokalauas pakume Põhjala Saarte kööki, inspireerituna Läänemere saartest ning rannikust. Stefan toob oma käekirjaga Muhu saarel asuva Pädaste Mõisa Alexander restorani elamused pealinna.

Meeskond

Meie meeskond koosneb parimatest toidu, veini ja teeninduse asjatundjatest. Väike, ühtehoidev, pühendunud ja ambitsioonikas tiim toob pealinna uue innovatiivse pakkumise õhtusöögiks.