Alexandri peakokalaud kutsub teid osa saama erakordsest toiduelamusest Tallinnas, mida isiklikult pakub teile Eesti parima restorani Alexander peakokk Matthias Diether Pädaste mõisast.

See pole restoran, see on õhtusöögiklubi toidunautlejaile, kellele meeldib avastada uusi kogemusi. Matthias kutsub teid oma residentsi Toompeal, privaatses asukohas, ühes vanimas pealinna häärberis, mis pakub imeilusat linnavaadet. 

Peakokk viib teid oma meeskonnaga kulinaarsele teekonnale, pakkudes seitsmekäigulist Põhjala Saarte degustatsioonimenüüd. Kutsutud võib olla eriline külaline või teemaks mõni nauding elus. Olenemata sellest, mida konkreetne õhtu toob, võite kindlad olla, et Matthias pakub teile erilisi maitse-elamusi ja õhus on maagiat.

See on elegantne, aga samas relaxed fine dining õhtu peakoka koduköögis neli õhtut nädalas, mida personaalselt võõrustab korduvalt Michelini tärniga pärjatud Matthias Diether. Tema residents on hubane koht, kus lõbusalt aega veeta ning kohtuda sarnaste huvidega inimestega, kes hindavad head toitu ja veini ning meeldivat vestlust.

vaade

Õhtusöök imelise vaatega vanalinnale....

Mõelge sellest, kui ooperikülastusest. Õhtusöök algab täpselt kell 19.00 ning orienteeruvaks lõpuajaks on 22.30.  Kui hilinete, siis jääte "avamängust" ilma, nagu teatris. Elegantne ühislaud mahutab kuni 20 külalist.  Uksed avatakse ja ootame teid aperitiivile alates 18.30. Toit valmib teie silme all peakoka residentsi avatud köögis.

Matthias võtab külalisi vastu kolmapäevast pühapäevani. Peakoka laud sobib hästi ka meeleolukaks firmaürituseks või perekondlikuks sündmuseks.

Maksumus

Seitsmekägulise õhtusöögi maksumus tervitusjoogi ja üllatustega on 95€ külalise kohta. Pakume söögi kõrvale meie sommeljee poolt kogu menüüga sobitatud veini- ning joogivalikut (klaas iga käigu juurde) maksumus - 82€ külalise kohta. Matthiase rikkalik aperitiivi-, šampanja- ja veinivalik on suurepärane algus õhtule ka klaasi kaupa ning soovi korral saatjaks kogu õhtusöögi ajal.

Broneerimine

Eelnev broneerimine on vajalik hiljemalt 24 tundi enne planeeritud külastust. Broneerimise hetkel võtame teie kreditkaardilt ettemaksu 95€ külalise kohta. Juhul, kui on soov oma õhtusöögi kuupäeva muuta, saab seda teha kuni 72 tundi enne õhtusöögi algust, valides Alexandri peakokalauas selle hooaja raames uue alguspäeva.

Erisoovid

Menüü on sama kõigile külalistele, kuid kui teil esineb talumatust mõne toiduaine osas, saame teie erivajadusega arvestada; palun informeerige meid sellest hiljemalt 72 tundi enne õhtusöögi toimumist, et saaksime sellega arvestada. Degustatsioonimenüü käikude arvu ei ole võimalik vähendada. Erimenüüd võimalikud vaid privaatürituste puhul.

Lapsed ja imikud

Alexandri peakokalaud on õhtusöögiklubi täiskasvanutele. Seetõttu ei ole võimalik kaasa võtta alla 6-aastaseid lapsi või noorukeid, kes vajavad erikohtlemist. Igas vanuses lapsed on teretulnud, kui broneerite  terve laua.

Köök

Alexandri peakokalauas pakume Põhjala Saarte Kööki, mis saab inspiratsiooni Läänemere saartelt ning rannikult. Matthias toob oma käekirjaga Muhu saare Pädaste Mõisa restorani Alexander elamused pealinna.

Meeskond

Meie meeskond koosneb parimaist kulinaaria- ning klienditeeninduse asjatundjatest. Väike, kompaktne, pühendunud ning ambitsioonikas tiim toob pealinna uue innovatiivse fine diningu. 


Teie privaatne sündmus

Alexander Chef's Table on ka sobiv koht erilise firmaürituse või privaatse sündmuse puhul pere ja sõpradega, lõunaks või õhtusöögiks väljaspool meie regulaarseid lahtiolekuaegu, ka erimenüüga. Päringuteks võtke palun ühendust: info@alexanderchefstable.ee  

Teid tervitab Alexandri peakokalaud - täiesti uus õhtusöögielamus Tallinnas!