Kombrineeri õhtusöök Alexandri peakokalauas imelise ööbimisega Pädaste Omanike Sviidis

Samas hoones, teisel korrusel, kus asub ka Alexandri peakokalaud, pakume võimalust oma külalistel ööbida Pädaste Omanike Sviidis.

Õhtusta ning ööbi samas majas - mugavaim viis nautimaks õhtut

Fantastiline 3-toaline sviit Toompeal – kõige prestiižikama asukohaga sviit Vanalinnas koos parima panoraamvaatega üle Tallinna Vanalinna katuste ning Tallinna lahe.

Ideaalne majutus inimestele, kes hindavad erakordset toiduelamust koos luksuslikuma korterida Tallinna Vanalinnas.

Broneeri minimaalselt 2 kohta Alexandri peakokalauda koos 2-öö ööbimisega Pädaste Omanike Sviidis ning saa 10% oma majutuse hinnast alla!

Lisainformatsioon - info@alexanderchefstable.ee

Pädaste Omanike Sviit saadaval majutuseks kuni 24.03.18.
Rohkem Pädaste Omanike Sviidi kohta Toompeal

Luksuslikult sisustatud 150 m2 Pädaste Omanike Sviit on kolme magamistoaga. Kahes magamistoas asub eraldi vannituba koos lisamagamistoaga, külaliste vannitoa ning avatud elutoa-köögiga. Elutoas on suur 55” 4k-UHD televiisor koos erinevate rahvusvaheliste kanalitega.

Korteri teeb eriliseks Pädaste Mõisa omanike privaat kunstikollektsioon koos imelise vaatega Tallinnale. 150 m2 mugavust, stiilset elupinda koos modernsete aksessuaaridega, mis omakorda asub ajaloolises hoones Toompeal, Tallinna Vanalinnas. Korterit opereerib Small Luxury hotell Pädaste Mõis.

Korter sobib teile ideaalselt kui soovite kogeda midagi erilist oma reisil Tallinna – olgu tegemist väikse grupi sõpradega, perega või kolleegidega ärireisil. Korteris leidub vastavalt Pädaste Mõisa standartidele kasutatavad Molton Brown tooted vannitoas, kõrge kvaliteediga Egiptuse puuillast linad, sulgtekid, padjad ja mugavad voodid.

Köögis leiduvad kõik vajalikud vahendid nagu külmkapp, külmik, pliit, ahi, nõudepesumasin, veekeetja, kohvimasin ja röster. Lisatasu eest on võimalik ka saada toiduainetega sisustatud külmkapp teie esimeseks hommikukst. Broneeringu käigus andke kindlasti märku oma soovist.


Sviidis on 3 magamistuba ning mahutab kuni 6 inimest. Kahes magamistoas on kaheinimese voodid ning vannitoad, kolmandas magamistoad on üheinimese voodid.

Check-in eelneval kokkuleppel
15.00 - südaööni

Check out 12.00

Päringu ja hindade jaoks, võtke palun ühendust - info@alexanderchefstable.ee
Hinna sisse kuulub transport lennujaamast, sadamast või raudteejaamast. Meie autojuht abistab teid check ini tegemisel ning aitab korterisse sisse seada.